Kreowanie marki

czyli: 
"Mój mąż jest z zawodu Dyrektorem!"

Budowanie marki, Kreowanie wizerunku to bardzo modne słowa.

I bardzo, bardzo ważny aspekt działalności Twojej firmy, który zasługuje na zaangażowanie i odpowiednią oprawę.

Lekceważenie tego - wcześniej czy później może się na Tobie zemścić.

W dzisiejszych czasach ogromną rolę odgrywa identyfikacja wizualna - czyli unowocześniona wersja przysłowia "Jak Cię widzą, tak Cię....." - a co za tym idzie - istnienie na kanałach społecznościowych, bez których we współczesnym świecie nie da się obejść.

 

Odpowiednie zdjęcia, relacje video i przyjaźnie opowiedziane historie związane z codziennością w Twojej firmie – to wszystko wpływa na postrzeganie marki i kreowanie opinii o niej.

Statystyki są bezwzględne: 70% Twoich klientów zanim skorzysta z Twoich usług – zajrzy na Facebooka i zobaczy „jaki jesteś”.


Facebook staje się siecią w sieci. Reklamowanie w Google staje się bardzo kosztowne, mało skuteczne i bardzo czasochłonne. Facebook daje ogromne możliwości zarówno dotarcia do interesujących Cię osób, jak i odpowiedniego wykreowania Twojego wizerunku, wejścia w interakcje z ludźmi, którzy nawet po jednym zdaniu mogą Cię polubić i skorzystać z Twoich usług – teraz lub w przyszłości.

Zobacz w czym mogę Ci pomóc i jak możemy razem wpłynąć postrzeganie Twojej marki w internecie:

FACEBOOK

Potężne narzędzie marketingowe. 

Równie ważne, jak Twoja docelowa strona internetowa, a bardzo często niedoceniane. Na stronie www przedstawiasz fakty, ceny, produkty.

Na Facebooku budujesz trwałą relację ze społecznością zainteresowaną tym, co robi Twoja firma.

Facebook jest skuteczniejszy od newsletterów i pozwala Ci pokazać się z bardziej swobodniejszej strony, którą cenią jego użytkownicy. 

Regularne posty, dobre grafiki, filmy, a czasem dobrze dobrany mem - sprawi, że wzbudzisz emocje i uczucia. Nie da się tego zrobić poprzez samą stronę internetową. 

STORYTELLING

Storytelling, czyli budowanie więzi klienta z marką za pomocą opowieści, to jedna z najskuteczniejszych technik w marketingu. 

To dużo więcej niż dobry, przykuwający tekst reklamowy. 

Każdy lubi słuchać dobrze opowiedzianych historii, które w dzisiejszych czasach mają jedną podstawową zaletę: nie kojarzą się z typową reklamą i nie wiążą klienta z danym, często chwilowym produktem - a całą marką, która reprezentuje wartości, przebijające się w opowiadanych właśnie historiach. 

Dlatego storytelling musi być działaniem dość długofalowym, a nie chwilowym. Oparty na emocjach, autentyczny i wiarygodny, dzięki czemu potencjalny klient po prostu polubi Twoją markę i pomyśli o niej jako pierwszej kiedy dojrzeje do decyzji zakupowej. 

REKLAMA

 

 

 

Dzięki odpowiednio dobranym grupom docelowym optymalizuję koszty reklamy internetowej. Zaplanuję budżet, wyłączę te reklamy, które nie działają, a zwiększę budżet w tych, które przynoszą namacalne efekty. 

Zasugeruję jak reklamować dla wybranych klientów, czy tracić pieniądze na reklamowanie postów, czy reklamę ciągłą.  

VISUAL 

BRANDING

XXI wiek to era obrazów.  

Trzeba wiedzieć, kiedy wrzucić do sieci profesjonalne zdjęcie, a kiedy może to być zwykłe, spontaniczne prosto "z komórki". 

VIsual Branding to wszsytko co poprzez obraz buduje relację z klientem: 

od zdjęcia, przez film, reklamę, prezentację, blog, a nawet widoczną dla wszystkich - reakcję na komentarz czy recenzję. 
To spójna strona www, logo i każdy detal, który Tworzy wizerunek marki. 
Twojej marki. 

copywriter

Żeby nie wiem jak reklamować się wizualnie - poprzez filmy czy zdjęcia, zawsze przychodzi taki moment, w którym trzeba dodać tę wisieńkę na torcie, tę kropkę nad i - i dodać słowo. Zdanie. Slogan. 

Napisać cały tekst reklamowy, czy opisać odpowiednio ofertę, która ma sprzedać Twój produkt.

Wpis na Facebooku, czy odpowiedni przekaz z puentą na blogu. 

A strona internetowa? Również musi mieć dobre, chwytliwe teksty, które ktoś napisał. 

Tym się zajmuje Copywrither. Tym zajmuję się Ja. 

KONTAKT: 

adam@bilik.com.pl  \  601 657 657 

Preferuję kontakt mailowy lub whatsap ponieważ bardzo często mam wyciszony dzwonek z powodu specyfiki pracy. 

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

© 2019 - Adam Bilik, 
              służbowo, na statek. 

*Wszystkie cytaty pochodzą z filmów: Alternatywy 4, Kariera Nikodema Dyzmy, Va Bank, Poszukiwany - Poszzukiwana, Kingsize, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz.